- informatie
- € 79,00 p.p. excl. BTW | vanaf 15 tot 24 personen
- Print uitje
Kookworkshop - Broek op Langedijk

Kookworkshop - Broek op Langedijk
Kokkerellen zonder al te veel poespas, maar wel met eerlijke, heerlijke en verse ingrediënten. Centraal staan: gezelligheid, lekker eten en teambuilding. En dan heeft u ook nog een bekende chef-kok die u vertelt hoe u het moet aanpakken! Wie het is? U zult haar herkennen uit het TV–programma Tuinruimers waar zij wekelijks een heerlijke maaltijd voorschotelt aan de hard werkende tuinman Rob Verlinden.
De avond duurt ongeveer 5,5 uur en dan heeft u ook alles voor handen: een aperitief, hapjes, een kookworkshop naar keuze, alle consumpties, koffie en theeservies met lekkers en likeurtjes. Thuis kunt u het nog eens dunnetjes over doen voor het gezin, familie of vrienden, want u krijgt een receptenmap mee naar huis!
Tijdens deze avond bent u geheel onder de pannen!
Wanneer u bereid bent om voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook met minder personen boeken.
Kookworkshop in Broek op Langedijk boeken?
Of bent u op zoek naar een geheel arrangement op maat? Neem dan contact op met onze verkopers voor een unieke offerte! Bel 072 - 532 38 12.| Prijs | € 79,00 p.p. excl. BTW |
| Aantal personen | vanaf 15 tot 24 personen |
| Tijdsduur | 5,5 uur |
- informatie
- € 79,00 p.p. excl. BTW | vanaf 15 tot 24 personen
- Print uitje






